DJ David Cvejn - DJs služby

david sluzbyBB.jpg
DJ na svatbu
Nabízím profesionální řešení programu na svatební hostině s mobilní zvukovou a světelnou aparaturou, s možností využití bezdrátových mikrofonů. Můžete se spolehnout, že se specializuji na veškerou hudební scénu od starých českých i světových oldies až po moderní scénu nejen u nás, ale také ve světě. Zajistím vám pohodu, zábavu a realizaci vašeho svatebního programu který můžeme předem včetně hudby, svatebních zvyků a soutěží naplánovat. Jsem schopný se zcela přizpůsobit místu konání akce, takže zahraji v malých prostorách i v rozlehlých sálech. 

DJ na firemní večírky
Máte-li v plánu potěšit své zaměstnance a uspořádat jim firemní večírek, nabízím kompletní mobilní diskotéku. Přizpůsobím se jakémukoliv místu, včetně uspořádání akce přímo ve vaší firmě. I na jednorázové akci nainstaluji světelné efekty, které prostor promění v záživné místo. Též se mohu podílet na firemních prezentačních akcích jako zvukař s vlastní zvukovou aparaturou.

DJ na narozeninové oslavy
Budete slavit narozeniny a chcete si pořádně zapařit? Chcete pořádat narozeninovou oslavu pro děti, které by si rády zatancovaly na ty největší dětské hity? Vašim malým ratolestem slibuji nekonečné množství vznášejících se bublinek, barevná světýlka a n ezapomenutelné dětské hity. Pro oslavy náctiletých mám v repertoáru veškerou moderní taneční a popovou muziku včetně všech světelných efektů. Oslavám starších generací mohu nabídnout oldies party v rytmu  70., 80. a 90. let. Stačí si jen vybrat.

DJ na maturitní plesy
Hledáte hudbu na maturitní ples, ozvučení různých představení, která plánujete na tento ples a jeho moderování? V mém repertoáru najdete hity starých i moderních dob, ale mimo jiné i veškeré styly žánrů pro náročné. 

DJ na veřejné hudební produkce
Hledáte dý-džeje na akci v klubu, restauraci, vinárně a jiném podniku, je možné domluvit jakoukoliv páteční, či sobotní produkci, pomlázkovou, valentýnskou, silvestrovskou, klubovou, oldies i jinou.
david sluzby CC.jpg
DJs na Královéhradecku  |    Nahoru    |    DJ David Cvejn   |   Kontakt    |    dj-david@post.cz    |       DJs Královéhradecko
david end.jpg
.
ikona DJs KATALOG djd.jpg
DJ David Cvejn
SEO Rozcestník

Evropský katalog stránek
ikona SVATBA djd.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one